TAX FREE

Шановні клієнти!

Задля належного забезпечення превентивних заходів зі стримування коронавірусу COVID-19, послуга відшкодування ПДВ за чеками Tax Free  тимчасово не надається! Будь-які консультації надаватимуться  виключно в телефонному режимі. Попередньо, надання послуги повернення ПДВ за чеками Tax Free припинено до 31.05.2020. Про зміну терміну припинення надання послуги \ відновлення надання послуги  Tax Free  буде повідомлено додатково. Чеки  Tax Free з коротким терміном дії рекомендуємо самостійно направляли на адресу компанії Global Blue. Приносимо вибачення за тимчасові незручності та сподіваємося на ваше розуміння!

Поверніть у власний бюджет до 20% вартості покупок, здійснених за кордоном за допомогою послуги Tax Free! ПРАВЕКС БАНК є партнером компанії GLOBAL BLUE в Україні та надає клієнтам послугу з повернення суми ПДВ за здійснені за кордоном покупки. GLOBAL BLUE - найбільша компанія, яка надає послугу Tax Free, повернення податку на додану вартість при здійсненні покупок за кордоном. Це дозволяє туристам з великим задоволенням здійснювати покупки та економити значні кошти.

Скориставшись програмою, Ви можете повернути до 20% вартості покупки, сума залежить від розміру ставки ПДВ, встановленої в країні, де був виписаний чек, і розміру витрат системи GLOBAL BLUE на обробку чеків