Загальна інформація

Для отримання додаткової фінансової гарантії збереження вмісту сейфа на суму до 200 000 грн., а також гарантії на відшкодування витрат для відновлення втрачених чи зламаних ключів від сейфа і зміну замків, скористайтесь новою послугою від ПРАВЕКС БАНК: комплексним договором оренди сейфа з послугою страхування!

Користувачами сейфів можуть бути громадяни України, іноземні громадяни, особи без громадянства. Надання сейфа в користування відбувається  після укладання договору й оплати вартості оренди. Ви можете самостійно обрати сейф потрібного розміру – від 60*303*450 до 300*303*450 мм. 

Для зручності клієнтів ПРАВЕКС БАНК пропонує кілька видів договорів:

  • Договір майнового найму індивідуального сейфа (договір про здачу сейфа клієнтові).
  • Договір про здачу сейфа Співвласникам, що є для Банку єдиним клієнтом, відповідно до якого до користування сейфом допускаються лише обидва Співвласники одночасно. Сейф відкривається й закривається тільки в присутності всіх користувачів.
  • Договір про здачу сейфа Співвласникам, кожний з яких має право доступу до сейфа без присутності іншого Співвласника. Сейф відкривається й закривається як у присутності одного зі Співвласників, так й у присутності всіх Співвласників.

Для укладання договору при собі треба мати паспорт.

При укладанні договору клієнт вносить:

  • плату за користування сейфом (авансом за весь строк найму);
  • оплата страхового платежу (одним платежем  (авансом) за весь строк найму сейфа);
  • при відмові клієнта від послуги страхування,  необхідно внести суму забезпечення повернення 2-х ключів від сейфа в розмірі 2000 грн. На суму забезпечення відсотки не нараховуються. Заставні гроші повертаються після повернення клієнтом ключів.