Як отримати відшкодування коштів

1. Здійсніть покупки в магазинах, який входять до системи GLOBAL BLUE (зазвичай на це вказує табличка Tax Free Shopping на вхідних дверях). Оформіть чеки Tax Free, які мають бути підшиті до касових чеків співробітником магазину, який відповідає за обслуговування клієнтів за системою GLOBAL BLUE.

2. Пред'явіть усі чеки Tax Free на митниці. Співробітник митної служби повинен поставити печатку, що підтверджує перетин кордону.

3. Зверніть увагу на те, що при цьому Вас попросять показати покупку та пред'явити туристичну візу.

4. Після повернення в Україну зверніться до відділення ПРАВЕКС БАНК


Для повернення Tax Free рекомендуємо перед відвідуванням відділення зателефонувати за контактним номером для отримання попередньої консультації та запису на зручний для Вас час:

м. Київ, Подільське відділення, вул. Верхній Вал 32, м.Київ, 044 363 0718, 044 363 0719, +38 096 960 6171

У відділенні необхідно надати наступні документи:

1. Чек Tax Free;

2. Документ, що засвідчує особу та закордонний паспорт (для громадян України). Для нерезидентів - документ, що засвідчує особу;

3. Касовий чек / рахунок-фактуру від магазину, де була здійснена покупка.


  • Сума відшкодування податку за чеками Tax Free буде виплачена компанією Global Blue готівкою в гривнях за комерційним курсом обміну євро ПРАВЕКС БАНК на день здійснення операції або перерахована на платіжну картку*.
  • З додатковою інформацією про послугу оплати чеків Tax Free Ви також можете ознайомитися на сайті компанії GLOBAL BLUE.

*Відшкодування коштів здійснюється компанією Global Blue на картки платіжних систем Visa International, Mastercard International та American Express. Строк переказу від 10 до 15 робочих днів.