Депозит "Правекс Рекорд"
Отримуйте максимум від поточного рахунку! ПРАВЕКС БАНК пропонує сучасне та гнучке рішення для тих, хто бажає мати постійно знімати кошти та поповнювати депозитний рахунок у будь-який час. Наша пропозиція – зручна та вигідна альтернатива класичного депозиту

Депозит "Правекс Рекорд"

Поточний рахунок
  • Надійне та гнучке рішення для тих, хто прагне вільно розпоряджатися своїми коштами і додатково заробляти на цьому
  • Вільний доступ до заощаджень та користування коштами на рахунку
  • Стабільне зростання прибутку з щотижневою капіталізацією процентів
1
Швидко!

Відкривайте рахунок у гривнях, у доларах США та євро.

2
Безкоштовно!

Здійснюйте поповнення накопичувального рахунку, зняття коштів з рахунку, що раніше були внесені готівкою через касу Банку.

3
Стабільно!

Процентна ставка 0,01% річних у доларах США та євро. Проценти нараховуються щотижня. Проценти нараховуються на середній баланс Вашого рахунку за попередній тиждень.

ПРАВЕКС-Рекорд


ПРАВЕКС-Рекорд – альтернатива депозиту, так як знімати і поповнювати цей поточний рахунок можна в будь-який час роботи і в будь-якому відділенні ПРАВЕКС БАНКу!

Сума: грн.
0
1000000
Термін днів
30
730
Розрахунковий лист
Всього отримаєте
0 грн.
Нараховані проценти
0 грн.
Оформити
Переглянути всі ставки за депозитами Договір комплексного обслуговування фізичної особи Правила (договірні умови) надання послуг Правила відкриття та обслуговування депозитних рахунків фізичних осіб Основні тарифи на РКО поточного рахунку "ПРАВЕКС РЕКОРД" з 23/03/20 Переглянути всі ставки за депозитами з 05/02/20 Основні тарифи на РКО поточного рахунку "ПРАВЕКС РЕКОРД" з 01/04/20